ARTĖJANT LIETUVOS VALSTYBĖS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI

Artėjant Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai – Kovo 11-ajai – progimnazijoje vyko koncertas bendruomenei „Lietuva mano širdy“. Per pirmąją koncerto dalį pasirodė 1–4, per antrąją – 5–8 klasių mokiniai. Koncertą vedė istorijos mokytojas Juozapas, išklausėme jo sveikinimo žodį, tikrinomės žinias per jo suorganizuotą istorinį „Klausimėlį“. Mokiniai aktyviai atsakinėjo į užduotus klausimus. Labai džiaugėmės ir žavėjomės mokinių pasirodymais: šoko, dainavo, grojo, deklamavo, repavo... Vyravo pakili nuotaika, aprangos akcentai – Lietuvos vėliavos spalvos, šventėme ir Lietuvos, ir mūsų visų gimtadienį. Renginio pabaigoje vaišinomės tautinių spalvų vaisių ir želė vėrinukais. Nuoširdžiai dėkojame muzikos mokytojai Eglei Lenkevičiūtei, šokio mokytojai Renatai Tekorienei, teatro mokytojai Eglei Driukaitei-Alesienei, istorijos mokytojui Juozapui Bernotui-Pakeriui ir visiems klasių vadovams už sukurtą šventę.

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302

Tel.: (8 5) 238 2701

Progimnazija

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė