PASAULIO PAŽINIMO OLIMPIADA „MANO GAUBLYS“

Vasario 27 d. progimnazijoje 2-4 klasių mokiniams vyko VI-oje pasaulio pažinimo olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadą organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA). Konkurse dalyvavo 123 pradinukai.

Džiaugiamės Pavilnio progimnazijos 2-4 kl. mokinių rezultatais ir sveikiname laureatus!

2 klasė

I vieta - Augustina Saulė Žėkaitė, Elzė Žvinytė.

II vieta - Tauras Mikučionis, Ugnius Narmontas.

III vieta - Ugnius Gaščiūnas, Atėnė Kazlauskaitė, Kasparas Matas Liavševičius, Gabija Petrauskaitė, Rugilė Rastenytė, Linas Trainys, Džiugas Vaišvilas.

3 klasė

I vieta - Kostas Aleknavičius, Edvin Podpriatov, Germanas Ravaitis.

II vieta - Elena Čenytė, Dominykas Glinevičius, Martin Ledzinskij, Elzė Lukoševičiūtė, Augustas Norkūnas, Nelija Teodorovič, Gabrielė Vaitkutė.

III vieta – Rasa Baronaitė, Gabrielė Benetytė, Atas Dolotovas, Rapolas Kurmanavičius, Tautvydas Žižys.

4 klasė

I vieta - Jovaras Pauga.

II vieta - Majus Bankauskas, Dominyka Kareckaitė, Beatričė Naumovaitė.

III vieta - Saulė Baublytė, Arnas Černiauskas, Emilis Kukys, Vytė Vinickaitė, Rokas Žebrauskas.

Mano gaublys 2024

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302

Tel.: (8 5) 238 2701

Progimnazija