Teigiamų pokyčių link judame kartu su „Renkuosi mokyti!“

 

Nuo 2020 – 2021 mokslo metų esame programos „Renkuosi mokyti!“ dalyviai ir savo mokykloje siekiame inicijuoti teigiamus pokyčius. Programą įgyvendina VšĮ Mokyklų tobulinimo centras, jau ne vienerius metus inicijuojantis teigiamus pokyčius Lietuvos mokyklose, pagrindinis programos partneris – Vilniaus prekybos paramos fondas „Dabar“.

Programa remiasi įtraukiojo ugdymo samprata. Jos tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Mūsų mokyklos siekis – tapti „3D (Darnos, Dalijimosi, Dėmesingumo) mokykla – kiekvieno mokinio sėkmei!“.

Per dvejus programos įgyvendinimo metus kvietėme visą mūsų mokyklos bendruomenę (vadovus, pedagogus, mokinius ir tėvus) kartu mokytis, dirbti, bendrauti ir diskutuoti tam, kad kiekvienas mūsų mokyklos mokinys galėtų atskleisti savo mokymosi potencialą.

Įvykę pokyčiai:

  • Susitikimai su tyrėjais.
  • Susitikimai su pokyčio projekto konsultantu.
  • Parengtas mokyklos pokyčio projekto planas.
  • Mokyklai buvo teikiamos verslo ir vadybinės konsultacijos, buvo sudaryta galimybė bendradarbiauti ir mokytis ir iš kitų projekte dalyvaujančių mokyklų.

Tam, kad visi kartu galėtume pasidžiaugti padaryta pažanga ir nueitu keliu, pokyčių projekto eiga buvo stebima ir tiriama.

Džiaugiamės turėdami galimybę būti šios bendruomenės dalimi ir savo mokykloje įgyvendinti pokyčio projektą. Dalinamės projekto akimirkomis.  Gal jose surasite save, savo vaikus ir mokytojus?..

https://prezi.com/view/Inq94mP5GwxHFqtMNtBe/

 

 

Kontaktai

Adresas: Švarioji g. 33, Vilnius LT-11302 

Tel.: (8 5) 238 2701

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Progimnazija

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga

Institucijos kodas: 191715435

© Copyright 2023. Vilniaus Pavilnio progimnazija

Search